Ogród Wystawowy – KRAM Krzysztof Suchocki, Olecko

0

Drodzy Klienci!

Informujemy, że nasze produkty można obejrzeć w Wzorcowym Ogrodzie Wystawowym w hurtowni materiałów budowlanych KRAM Krzysztof Suchocki, ul. Wojska Polskiego 5, 19-400 Olecko.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów.

Inwentaryzacja!

0

Drodzy Klienci! Uprzejmie informujemy, że w dniu 23.11.2019 (Sobota) z powodu inwentaryzacji biuro SUPERBET będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy!

 

 

 

0

Przy doborze kolorystycznym wyrobów betonowych należy mieć na uwadze odchyłki w kolorystyce uwarunkowane procesem produkcyjnym oraz naturalną zmiennością kruszyw. Ważne jest również, aby nie kierować się jedynie ofertą zawartą w katalogu produktów. Ograniczenia możliwości drukarskich mogą powodować, że dany kolor produktu może odbiegać od tego w rzeczywistości. Decyzję o zakupie najlepiej podejmować na podstawie fizycznego obejrzenia wyrobu. Zapraszamy serdecznie do naszych ogrodów wystawowych celem zapoznania się z ofertą naszych produktów. Prosimy o kontakt z Działem Handlowym celem wskazania najbliższego punktu sprzedaży.

Jesienne prace w ogrodzie

0

Koniec października i początek listopada to ostatni moment na uporządkowanie przestrzeni wokół domu z resztek jesiennych liści oraz przygotowanie nawierzchni na zimę.

Procesy gnilne zachodzące w liściach i trawach mogą powodować przebarwienia na wyrobach betonowych, szczególnie kostkach/ płytach o jasnej kolorystyce. Wiąże się to z ryzykiem trwałych plam, które wiosną trudno usunąć. Nieczęsto zdarza się wtedy potrzeba użycia chemicznego preparatu. Systematyczne sprzątanie poprzez grabienie liści pozwoli wiosną cieszyć się ładną nawierzchnią bez niespodzianek.

Russia